Brigáda 12.3.2011 - všem brigádníkům moc děkujeme!

Konečně zmizely poslední zbytky sněhu a rtuť teploměru se vyšplhala nad nulu, takže práce na rekonstrukci sportovního areálu se opět rozběhly naplno. V prostorách areálu probíhal odborný prořez lip a hned na to jsme na kurtech přivítali brigádníky – přečtěte si více o vydařené sobotní brigádě.

Konečně zmizely poslední zbytky sněhu a rtuť teploměru se vyšplhala nad nulu, takže práce na rekonstrukci sportovního areálu se opět rozběhly naplno. Protože nechceme zanedbat nic, co by mohlo narušit pohodu či bezpečnost sportovců a vůbec všech budoucích návštěvníku areálu, první týden v březnu probíhal v celém prostoru ozdravný a bezpečnostní prořez lip. Byla to akce velmi zodpovědná, neboť mimo jiné probíhala i pod kontrolou těch, jejichž rodiče či prarodiče lípy v areálu před pár lety vysazovali. Prořezání prováděla firma Kácení Karel Kafka a musím říci, že ostudu svému jménu Karel Kafka opravdu neudělal – po celý týden jsme ho viděli vlastně jen v korunách stromů a kdo by se chtěl přesvědčit, že práce to rozhodně nebyla jednoduchá, nahlédněte do naší fotogalerie.
Protože s odklízením dřeva a štěpkováním větví bychom se sami potýkali několik dnů, vyhlásili jsme na sobotu 12.3. dobrovolnou brigádu. Počasí nás nezradilo a přivítali jsme na hřišti tolik brigádníků, že nám to bralo dech – děti, jejich rodiče, příznivci volejbalu v nejlepších letech a dokonce i jejich rodiče přiložili ruce k dílu při úklidu areálu od větví, při štěpkování dřeva, při úpravě kurtů a to vše jen za buřta z udírny a pivo. Jejich pomoci si velmi vážíme a všem moc děkujeme! Moc ráda bych poděkovala také firmě Destro, která nám na celý víkend bezplatně zapůjčila štěpkovač, bez kterého bychom úklid v takovém čase rozhodně nezvládli. Doufáme, že tuto sobotu nepovažuje nikdo z brigádníků za ztracený čas a jak se všichni „poprali“ s připraveným nebo doneseným nářadím se můžete opět podívat v naší fotogalerii.


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno