Čerstvé úspěchy členů klubu Vavřinec Kladno

Do konce dubna 2011 stačili členové klubu Vařinec Kladno dosáhnout dvou významných úspěchů – vítězství v AVL Praha 2010/2011 a druhé místo v Rozdělov Volley Tour 2010/2011. Prozatím nikoli na písku, ale v halových soutěžích smíšených družstev 4 + 2.

Ačkoli letní volejbalová sezona sotva začíná, už mají členové klubu Vavřinec Kladno na kontě dva obrovské úspěchy. Oba se týkají série turnajů smíšených družstev 4 + 2, které byly zahájeny na podzim 2010 a po několika turnajích završeny v dubnu letošního roku. V Amatérské volejbalové lize (I. liga AVL Praha) reprezentovali hráči v týmu pod názvem „Ibalgin 40“. Během turnajové série se pohybovali průběžně na 4. – 8. místě, ovšem při posledních turnajích se výborně poprali s nejsilnějšími týmy a při Pražském finále si již jednoznačně došli pro celkové vítězství. To znamenalo nejen nádherný pohár pro vítěze, ale i účast v celostátním finále v Hradci Králové. Zde ovšem „Ibalgin 40“ zaváhal ve dvou důležitých zápasech, což ho i přes další tři vítězství odsunulo až na celkovou třináctou pozici. Tady už co slavit nebylo, ale příští rok se pokusíme opět kvalifikovat na celostátní finále a poprat se o nejvyšší příčky.

Další tým složený převážně z členů Vavřince od podzimu 2010 do jara 2011 bojoval pod názvem „Banáni“ s dalšími smíšenými družstvy Středočeského kraje o vítězství v Rozdělov Volley Tour. „Banáni“ se po celou dobu turnajů, až na jedno zaváhání, drželi v první polovině tabulky, poslední turnaj vyhráli a tím vybojovali celkové druhé místo. Slavnostní vyhlášení, předání cen a zábava pod taktovkou skvělé skupiny Černá kočka proběhla tradičně ve Valdeku v Restauraci Pod hvězdičkami. Oba týmy si můžete připomenout v naší fotogalerii.


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno