Výsledky 6. turnaje Zimní Beach4Fun Tour 2014/2015 – neděle 22. 3. 2015

V neděli 22. 3. 2015 proběhl v přetlakové hale v kladně - Rozdělově poslední turnaj Zimní Beach4Fun Tour 2014/2015 v plážovém tenise. Pošesté se v této zimní sezóně utkaly smíšené a ženské dvojice o přední příčky v turnaji a o body do celkového hodnocení. Tento turnaj tedy zároveň rozhodl o celkovém vítězi!

Turnaje se zúčastnilo šest týmů, neboť přihlášení Heduš a Ludánek museli na poslední chvíli účast ze zdravotních důvodů zrušit. Vzhledem k takovému počtu týmů jsme zvolili herní systém na jednu skupinu, ve které si zahrál každý s každým na dva vítězné sety. Zápasů tedy bylo pro každého dost a navíc v každém se bojovalo do posledního míčku, protože o pořadí rozhodoval nakonec i poměr uhraných gamů. Zcela bez zaváhání prošel turnajem jako obvykle pár BBB (Míša Straková a Fanda Novák), který díky stabilně výborným výsledkům obsadil i první dvě příčky v celkovém hodnocení celé Tour. Velmi těsně se rozdělovala další medailová místa. Šťastnějším nakonec byl tým JASA, který obsadil druhé místo a HOJA odsunul na třetí. Překvapením turnaje pak bylo výborné čtvrté místo pro Kudláková Team.

Celkové pořadí turnaje:

  1. BBB
  2. JASA
  3. HOJA
  4. Kudláková Team
  5. Vichřice
  6. Kráska a zvíře

V naší fotogalerii najdete pár fotografií z turnaje i vyhlášení a v příloze tohoto článku i celkové pořadí všech účastníků série. Gratulujeme všem, kteří si během zimy uhráli nějaké body, ale zejména pak vítězce celé Zimní B4F Tour – Míše Strakové!!!

Všem sportovcům děkujeme za bojovné výkony, za výbornou atmosféru na všech turnajích a věříme, že se uvidíme na dalších turnajích, tentokrát již pod modrou oblohou.

Přiloha


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno