4 zápasy, 4 výhry – tak ženy VK Kladno zahájily druhou část soutěže

V sobotu 30.4.2011 na kurtech Rozdělovského sportovního areálu sehrálo družstvo žen další dvě mistrovská utkání krajského přeboru II. třídy, skupiny C. Výsledek dvakrát 3:1 zaslouží jen pochvalu! Čtěte celý článek.

Ženy VK Kladno vstoupily minulý víkend do druhé poloviny soutěže a to velmi úspěšně. V Tuchlovicích porazily místní tým 3:1 a 3:2 a doufaly, že i na domácím hřišti a za podpory domácích diváků ukážou, že to nebyla náhoda. V sobotu 30.4. tedy přivítaly na Kladně družstvo VK Rakovník B. První set pro sebe získaly bohužel soupeřky, ale do druhého setu naše ženy vstoupily bojovně a za chvíli se již mohly radovat ze skóre 18:3 v jejich prospěch. Bohužel se nechaly tímto stavem ukolébat a soupeř se pustil do nebojácného souboje. Naštěstí se naše děvčata opět vzchopila a druhý set vyhrála poměrem bodů 25:22. Další sety už soupeře nepodcenila a první zápas dovedla pod taktovkou své nové trenérky Ireny Pokorné do vítězství 3:1. Diváky, kterým děkujeme za podporu, tvořili většinou rodinní příslušníci a spolu s děvčaty se mohli radovat i ze stejného výsledku druhého zápasu - 3:1. Radost všem ovšem trochu pokazil úraz našeho libera – Áji, která si během druhého zápasu přivodila výron v kotníku. Naštěstí se mezi diváky našla i zdravotnice, která zajistila první odborné ošetření a všichni Áje přejeme co nejrychlejší uzdravení a návrat na kurt. Atmosféru zápasů můžete nasát z fotografií v naší fotogalerii.