Výsledky 4. kola Beach4Fun Tour v plážovém tenise smíšených dvojic

Čtvrtý turnaj Beach4Fun Tour v beachtenise mixů byl první letošní akcí a zahájili jsme tak v pátek 8. 1. sportovní část roku 2016. Některé týmy zřejmě ještě mají v začátku roku jiné starosti, jeden se před startem odhlásil, takže nakonec v turnaji startovalo celkem sedm dvojic, z toho čtyři páry smíšené a tři ženské.

Zahájili jsme zápasy ve dvou skupinách (jedna tříčlenná, jedna čtyřčlenná) na jeden set a podle výsledků byly dvojice nasazeny do vyřazovací části. Zde už se hrálo na dva vítězné sety. Poražení sehráli zápasy o umístění ve tříčlenné skupině a vítězové sehráli semifinále a velké a malé finále.

Poměrně hladce se do finále se dostaly Dobbyho ponožky. Proti nim nastoupily Janka a Petruška, kterým ovšem Heduš a Ludánek postup do finále nedali zadarmo a holky s nimi musely odehrát maximální počet gamů v obou setech. O vítězi se nakonec rozhodovalo až v tie-breaku a celkové první místo si tentokrát uhrály Dobbyho ponožky. Stejně vyrovnaný souboj svedli Heduš a Ludánek s Dětmi o třetí místo. Z posledního místa na pomyslných stupních vítězů se nakonec radovali Heduš a Ludánek. I ve skupině o 5. - 7. místo se bojovalo do posledního míčku a většinou se rozhodovalo až tie-breaku. I proto se nám zápasy protáhly až do půl jedenácté, takže snad nikdo nemohl říci, že by si málo zahrál :-).

7. Vichřice

První letošní turnaj byl výjimečný tím, že organizátoři odměnili věcnými cenami všechny zúčastněné týmy. Doufáme, že všichni byli spokojeni a těšíme se na další turnaj. Pár fotografií jako vždy najdete v naší fotogalerii.

Kdo by si chtěl zahrát nejen mixovou kategorii, určitě si nenechte ujít mužský, ženský i mixový turnaj o víkendu 6. - 7. 2. 2016.

Další termíny turnajů v roce 2016: 11. 3., 1. 4.

Podrobné zpravodajství, fotky, další informace a možnost přihlášení na další turnaj najdete na www.beach4fun.cz .