Výsledky turnaje v beachvolejbale dětí – neděle 26. 3. 2017

V neděli 26. 3. 2017 se na plážových kurtech přetlakové haly v Kladně – Rozdělově opět sešly mladé dvojice beachvolejbalových kroužků. Věkové i výkonnostní rozdíly byly obrovské, takže týmy byly rozděleny do tří kategorií. V té nejmladší dvě hráčky a dva hráči svedli boje systémem každý s každým s tím, že dvojice se vždy obměnily, takže nakonec jsme vyhlašovali pořadí jednotlivců. Výborné výkony jsou příslibem pro další generace kladenských sportovců :-)!

Prostřední kategorie byla pěkně „našlapaná“ a o pořadí si to rozdalo celkem 10 týmů. Zápasy byly mnohdy velmi vyrovnané a napínavé a o konečném pořadí rozhodovaly často až koncovky zápasů. V nejstarší kategorii se o prvenství popraly dva týmy děvčat (rádi jsme na písku přivítaly i naše šestkové hráčky) a tři týmy chlapců a zde už byl vidět opravdu pěkný beachvolejbal. Všem hráčkám i hráčům děkujeme za skvělé a bojovné výkony a věříme, že se uvidíme na dalším turnaji.

Konečné pořadí týmů v nejmladší kategorii:

 1. Ondra Obolecký
 2. Adélka Martincová
 3. Anetka Obolecká
 4. Alex Loukota

Konečné pořadí týmů v prostřední kategorii:

 1. Mydlinky
 2. Ďáblové
 3. M&C
 4. Beri beri
 5. Bouře
 6. Sportovci
 7. Bublinky
 8. Blesk
 9. Kráďa
 10. Milky way

Konečné pořadí týmů v nejstarší kategorii:

 1. M&M
 2. Kluci
 3. Salát
 4. Karkulky
 5. Boumiči

Věříme, že turnaj si užili jak samotní hráči, tak i přihlížející diváci, zejména fandící rodiče. A aby to rodičům nepřišlo líto nebo aby si snad nemysleli, že hrát plážový volejbal je hračka, zveme je se svými dětmi na turnaj rodičů a dětí, který se bude konat v neděli 16. 4. 2017. Nezapomeňte se přihlásit a užít si sportu spolu s dětmi přímo na písku.

Pár fotografií z turnaje najdete v naší fotogalerii.

Za pořadatele a klub Vavřinec Jirka Bouma a Honza Miler 


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno