DESTRO CUP 2017 – turnaj mužů v plážovém volejbale

Po loňském úspěchu náš klub opět pořádá turnaj mužů v plážovém volejbale konaný pod záštitou ABV Českého volejbalového svazu - 6. až 7. 5. 2017, případná kvalifikace se bude konat v pátek 5. 5. 2017 od 16 hodin. V hlavní soutěži se představí 24 kvalitních párů z republiky, mezi nimi i zástupci našeho klubu - Martin David a Kuba Gála. Nabízíme rozhodně ten nejlepší beachvolejbal, který můžete na Kladně vidět. Mimo jiné uvidíte v akci takové volejbalové osobnosti, jako jsou Jakub Novotný, Martin Lébl, Petr Beneš nebo Martin Šrámek. Určitě si tuto příležitost nenechte ujít a přijďte zafandit svým favoritům :-).

Sobotní utkání začínají v 9 hodin, v neděli pak nejlepších šest dvojic zahájí zápasy v 10 hodin. Podrobné informace naleznete v přiložených propozicích turnaje.

Abychom plně zajistili všechny činnosti nezbytné pro hladký průběh turnaje, rádi bychom poprosili naše hráčky a hráče o pomoc. Jedná se hlavně o otáčení počítadel, případně podávání míčů při finálových zápasech. Svačinu samozřejmě zajistíme! Pokud by nám chtěl někdo pomoci, prosím, dejte nám vědět na e-mailovou adresu beachkladno@seznam.cz nebo na tel.: 606 728 427, 775 556 120. 

Přiloha


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno