Supermini Tour 2018/2019, zápasy ml. žákyň, kemp nejmladších – zpráva z volejbalem nabitého víkendu!

Supermini volejbalová Tour pokračovala tuto sobotu 10. 11. 2018 po říjnové kvalifikaci druhým turnajem, tentokrát v Roztokách u Prahy. Do bojů zasáhlo nemálo týmů Vavřince Kladno. Všichni se rvali jako lvi (či lvice :-)) o co nejlepší výsledky. Ne všude se to podařilo, ale pokud některý tým sestoupil do nižší ligy, vyrovnal to zase úspěch jiného týmu, který se probojoval o úroveň výš.

Stručné výsledky ze soboty:

1. liga: tým A 6.misto, tým D 8. místo, tým C 10. místo (sestup do 2.ligy)

2. liga: tým B 2.misto (postup do 1.ligy)

3. liga: tým E obsadil předposlední místo.

V neděli se pak mladší žákyně zúčastnily 1. kola zimní části soutěže mladších žákyň A (skupina 1. – 6. místo). Tentokrát domů přivezly pouze jeden bod. Podle vyjádření trenérky Lenky Hesové je potřeba zapracovat hlavně na organizaci hry. Caroline Formánková, naše nejzkušenější hráčka, v neděli hrála za kadetky, takže její absence byla znát, navíc ostatní hráčky jsou zdravotně indisponované, takže se tým bohužel nemohl představit v plné síle. Přesto se všemi soupeři děvčata odehrála velice vyrovnaná utkání, která nakonec prohrála chybami v koncovkách setů.

Ovšem zadařilo se zase mladším žákyním B ve druhé výkonnostní skupině, které z Kralup nad Vltavou přivezly výhru a s ní 3 body.

Ovšem je třeba podotknout, že nezahálely ani naše nejmladší hráčky a volejbalové naděje – naše „červené volejbalistky“. S trenéry Petrem a Věrou Šťastnými se zúčastnily kempu Volejbalové Akademie Milana Šína v Kamenickém Šenově (Červený CAMP) a spolu s téměř šedesátkou dětí poctivě trénovaly po celý víkend. A to stihli ještě i báječný a zasloužený výlet na Panskou skálu.

Barevný minivolejbal se rozjel plný plyn, takže další kolo (Střední Čechy) startuje již příští sobotu – v Hořovicích modrý a červený minivolejbal, v Roztokách u Prahy žlutý. V neděli pak nastoupí starší žákyně A proti Nymburku, na starší žákyně B čekají Roztoky. Všem držíme palce, ať si domů vezou co nejvíce vyhraných setů!

Určitě si nenechte ujít směsku fotek ze všech sportovních akcí tohoto volejbalem nabitého víkendu v naší fotogalerii!

Fotografie


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno