Supermini Tour 2018/2019 i krajský přebor starších žákyň

Ani tento víkend naši mladí sportovci nezaháleli! V sobotu 17. 11. 2018 se účastnili dalšího kola minivolejbalu v Hořovicích. Družstvo A (Hanka Štilipová, Anežka Mandová a Kačka Márová) po výborném výkonu získalo 3. místo, ostatní 4 družstva se umístila do 10 místa z 22 účastníků. V červeném minivolejbalu naše týmy získávaly hlavně zkušenosti a obsadily 13. a 16. místo z celkem 24 účastníků (týmů). Žlutý minivolejbal se tentokrát hrál v Roztokách u Prahy a naše družstvo opět stálo na bedně - 3. místo přivezly Linda Straková a Majda Petrusová, B družstvo skončilo 6. místě.

V neděli 18. 11. 2018 o body bojovala v krajském přeboru družstva starších žákyň A a B. Bohužel celkovým ziskem byl pouze jeden bod starších žákyň A a 3 body týmu B. „Čekala nás dvě nejlepší družstva, Kralupy a Nymburk. Zde jsme si odnesly dvě prohry, s Kralupami 0 : 2, s Nymburkem 1 : 2.  Bohužel i utkání s družstvem Pečky skončilo 0 : 2. Toto utkání jsme měly vyhrát, ale v prvním setu se zranila naše nejlépe směřující hráčka Formánková Caroline, což výsledek nepochybně ovlivnilo. Narazila si palec pravé ruky, ale zranění snad není vážné, takže věříme, že příští víkend nastoupí. 2. 12. hrajeme 3. kolo v domácí tělocvičně a naše děvčata mají soupeřkám co vracet, tak věřím, že se odveta podaří. Družstvo B si po dnešku připsalo 3 body.

Doufám, že děvčata zlepší docházku na tréninky, ideálně na 3 tréninky v týdnu a přenesou si tak nacvičené postavení do zápasů. Mnohdy k vítězství chybí opravdu jen málo.“, poskytla čerstvé informace trenérka Lenka Hesová.

Mimo zápasy, v sobotu, Caroline Formánková, Maruška Kubešová a Michaela Svobodová stihly ještě 3. soustředění KCM v Kralupech.

Všem děkujeme za skvělou reprezentaci klubu a gratulujeme ke všem úspěchům!

Určitě si opět nenechte ujít směsku fotek ze všech sportovních akcí tohoto volejbalem nabitého víkendu v naší fotogalerii!


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno