Středočeský minivolejbal tentokrát na Kladně – neděle 16. 12. 2018

Poslední prosincová neděle před vánočními prázdninami patřila opět volejbalu – tentokrát jsme pořádali 2. kolo Středočeského minivolejbalu na Kladně v přetlakové hale a tělocvičně 12. ZŠ a to pro rekordní počet družstev - 30 modrých, 26 červených a 27 žlutých, které nám kraj pro toto kolo určil.

Díky marodce nakonec počty klesly na 25 modrých a červených a 21 žlutých týmů, ovšem i tak byl problém vymyslet systém hry pro 13 hřišť, kterými disponujeme. Nakonec  hlavní organizátorka, Lenka Hesová, rozdělila vše na 5 skupin a zápasy mohly být zahájeny. Den plný volejbalu sledovala nejen spousta rodičů a kamarádů našich volejbalistů, ale mladé naděje přišli podpořit i hráči našeho extraligového kladenského týmu – kapitán Tomáš Hýský a zahraniční posila srbský smečař Miloš Vemič spolu s trenérem Milanem Fortuníkem. Takže čas, než byly vypsány rozpisy pro finálové skupiny, zcela zaplnilo fotografování i rozdávání autogramů.

Vavřinec Kladno sesbíral se svými družstvy opět spoustu úspěchů a konečné výsledky vavřineckých reprezentantů můžete najít v následujícím přehledu:

Modrý minivolejbal:
1. Kralupy A
2. Odolená Voda A
3. Kluci Kladno Volejbal.cz A (Lukáš Svoboda, Vojtěch Svoboda a Matěj Kubelka)
4. Kralupy B
5. Roztoky A
Naše děvčata obsadila 7., 8., 16., 17., a 24. místo.

Červený minivolejbal:
1. Vavřinec  A (Anna Mandelová a Zuzanka Helebrantová)
2. Kralupy A
3. Kralupy B
4. Vavřinec B
5. Králův Dvůr C
Další týmy Vavřince obsadily 9. místo Vavřinec C, 15. Vavřinec D, 19. Vavřinec E, 24. Vavřinec F.

Žlutý  minivolejbal:
1. Odolená Voda A
2. Hořovice A
3. Králův Dvůr A
4. Kralupy B
5. Vavřinec A (Anna Helebrantová a Eliška Vodhánilová)
16. Vavřinec  B
21. Vavřinec C kluci

Organizace turnaje pro tolik dětí rozhodně není jednoduchá záležitost, proto trenérka Lenka Hesová myslela i na všechny, kteří byli ochotni pomoci, a vedle gratulací za bojovné výkony i úspěchy našich dětí nezapomněla poslat poděkování i všem pomocníkům: „Chtěla bych moc poděkovat za novou síť, za pomoc rodičům při zapisování a pískání, Jirkovi Kroupovi za diplomy, panu Janouškovi za drobné ceny pro děti, trenérkám Roztok, Kralup a Kladna za pomoc při počítání a rozepsání finálových skupin a našim mladším žákyním Tereze Komancové, Lucii Dvořákové, Míše Piálkové a Kačce Berankové za pískání.“

Pár fotografií opět najdete v naší fotogalerii.


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno