„Kladno vyloupilo Kamenický Šenov“ - Žákovská liga a minivolejbal (26. – 27.1.2019)

Kladno vyloupilo Kamenický Šenov – krásný titulek, který si můžete přečíst na stránkách Volejbalové akademie. Mladší žákyně Vavřince A i B totiž odjely s Věrkou a Petrem Šťastnými do Kamenického Šenova odehrát 5. kolo Žákovské ligy. Tentokrát bylo skutečně všechno jinak, krom toho, že přes noc napadlo 5 cm sněhu, že turnaj byl pouze jednodenní, první místo v 5. kole Žákovské ligy po celkem sedmi zápasech vybojoval Vavřinec Kladno A :-)!!! A to ještě není všechno – mezi hvězdičkami 5. kola byla nejlepší hráčkou vyhlášena naše Caroline Formánková a nejlepší polařkou pak Maruška Kubešová.

Pořadí 5. Kola Žákovské ligy:

1.    Vavřinec Kladno A

2.    Akademie Nový Bor – dívky

3.    TJ Sokol Mnichovo Hradiště

4.    VK Šanov Teplice

5.    Akademie Nový Bor – kluci

6.    Volejbal ústí nad Labem

7.    Vavřinec Kladno B

8.    Akademie Kamenický Šenov

Ale tím sobotní úspěchy rozhodně nekončí – Lenka Hesová odjela s mladými Vavřinci do Neratovic na Festival minivolejbalu. V červeném minivolejbalu přivezlo družstvo A - Anička Mandelová a Zuzka Helebrantová 2. místo z 58 týmů.  Děvčata hladce procházela vyřazovacím pavoukem, v osmifinále porazila Kralupy A, ve čtvrtfinále Kralupy D, v semifinále Kralupy B a jen ve finále už jim síly nestačily na kluky z Kolína. I 14. místo družstva B - Ondřeje Oboleckého, Emy Krečové a Sáry Velíškové je úspěchem, zejména i skalp Kralup C, který pod vysokou sítí vybojovali.

V neděli minivolejbal pokračoval žlutou a oranžovou barvou. Ani zde se naši malí reprezentanti v ohromném počtu týmů neztratili – mezi oranžovými obsadily Veronika Vlková, Eliška Foglová a Bára Kouřilová 26. místo a mezi žlutými pak Anička Helebrantová a Eliška Vodhánilová 9. místo.

K fantastickému sportovnímu rozjezdu v roce 2019 hráčkám, hráčům i trenérům moc gratulujeme a pár fotek od fandících rodičů jako obvykle najdete v naší fotogalerii.


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno