Turnaj pro děti a rodiče v beachvolejbale - neděle 31.3.2019

Letní sezóna plážového volejbalu je za dveřmi a je potřeba ověřit dovednosti co se děti naučily během zimní přípravy. Proto bychom vás ještě rádi pozvali na beachvolejbalový turnaj dětí a rodičů. Je to poslední akce v přetlakové hale, která se za měsíc a půl po turnaji sundavá a konečně se bude hrát venku. Děti se mohou předvést, co se v zimě naučily, a rodiče se zase blýsknout, že ještě nepatří do starého železa :-). Neváhejte a přihlašte se!

Turnaj se bude konat v neděli 31. 3. 2019 v přetlakové hale klubu Vavřinec Kladno v Kladně-Rozdělově na náměstí J. Opletala. Abychom mohli připravit herní systém, je potřeba se přihlásit do turnaje včas, nejpozději v pátek 29. 3. 2019 do 20:00. 

Přihlášky do turnaje: na e-mail janmiler@seznam.cz do pátku 29. 3. 2019 do 20:00 hodin, obratem dostanete odpověď s potvrzením přihlášky. 

Sraz k turnaji a losování nasazení: 9:30 hodin

Začátek zápasů: 10:00 hodin a předpokládaný konec turnaje v 15:00

V týmu musí být minimálně jeden hráč/hráčka navštěvující beachvolejbalovou školou a dále si pořadatel vyhrazuje právo udělit případné handicapy při přílišné nevyrovnanosti hry.


Za pořadatele se na všechny sportovce a jejich rodiče těší
Honza Miler


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno