BYLI JSTE ÚŽASNÍ!!! MOC DĚKUJEME ZA POMOC při bourání haly!!!

ZAHAJUJEME LETNÍ SEZÓNU. Jako každý rok v podobnou dobu jsme ráno vstávali s nepříjemným šimráním okolo žaludku, přijde někdo, bude nás dost, podaří se nám to složit, nebude pršet…??? Lehce po deváté hodině se naše obavy a nejistoty rozptýlily a do práce se pustilo téměř 40 brigádníků z řad hráčů, hráček, rodičů, sourozenců a kamarádů. Vynosit pytle, lavičky, sundat, umýt a uklidit světla, smotat a uložit supertěžká lana, složit těžké neforemné plachty, uklidit vchody, rozmontovat a uklidit vzduchotechniku, znovu vykopat díry a postavit kůly, natáhnout sítě, vybrat listí a nečistoty, položit umělou trávu na ochozy bylo pro takovou partu hračka a tentokrát jsme trhli rekord – ve dvě hodiny odpoledne bylo vše hotovo!

Ohromné poděkování patří i našim hráčkám a několika maminkám, které po práci na písku přešly pod vedením naší trenérky na antuku a skvěle připravily i kurt pro šestkaře.

Všichni jste byli fantastičtí a moc děkujeme za vaši pomoc! Bez vás bychom to rozhodně nezvládli!

Letní sezóna je tedy zahájena, snad nám počasí bude přát a těšíme se setkání pod modrou oblohou. Pár fotografií z brigády najdete jako vždy v naší fotogalerii.


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno