WC CUP 2019 – turnaj šestkových týmů – sobota 31. 8. 2019

Dětem sice končí prázdniny, ale týmy šestkových volejbalistů to rozhodně nemrzí, protože jako už několikrát se mohly poslední srpnovou sobotu potkat na antukových kurtech v Rozdělovském sportovním areálu. Zřejmě se informace o kvalitě turnaje, který každoročně pořádá místní volejbalový tým WC Kladno, rozkřikla a letos se do turnaje přihlásilo 8 smíšených družstev.

Po úvodním losování kapitánů byl turnaj rozehrán ve dvou skupinách po čtyřech týmech. První dva postoupily do finálové skupiny, třetí a čtvrtý pak do skupiny, kde se bojovalo o 5. – 8. místo. Opět hrál každý s každým, jen zápas ze základní skupiny se započítával. Protože se hrálo pouze na dva sety, abychom stihli dohrát do setmění, rozhodoval doslova každý míč a hráči, pokud zrovna nebyli zmoženi neúprosným vedrem nebo nevhodnou „životosprávou“, dávali do hry skutečně všechno. I když ve výkonech možná byly malé rozdíly, v herním nasazení určitě ne, a proto skvělými cenami byla odměněna všechna družstva. Jen ta na medailových pozicích si ovšem mohla odvézt i poháry :-)!

Celkové pořadí družstev:

  1. Podholí
  2. Destičky
  3. Banáni
  4. WC 2
  5. Lány
  6. WC 1
  7. Wyzouři
  8. Oáza

A protože nejen sportem živ je volejbalista, někteří z nás se chopili hudebních nástrojů (a nebylo jich málo) a turnaj jsme zakončili kvalitní hudební produkcí a společnou zábavou.

Věříme, že si sobotu všichni užili a těšíme se na viděnou poslední srpnovou sobotu v příštím roce :-).

Pár fotografií najdete jako vždy v naší fotogalerii.


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno