Beachtenisový turnaj na podporu Hospice svaté Hedviky – neděle 1. 9. 2019

Poslední srpnový víkend se ve sportovním areálu v Rozdělově sportovci nezastavili. Po sobotním celodenním turnaji na antuce volejbalisty vystřídali hráči se speciálními raketami a tenisovými míčky, aby poměřili síly v plážovém tenise. Od rána zde totiž probíhal benefiční turnaj na podporu Hospice svaté Hedviky.

Zástupci firmy DECATHLON připravili dětem, ale i mnoha dospělým, spoustu dalších sportovních atrakcí. Kdo chtěl, mohl dokonale změnit identitu pod zručnýma rukama „maskérek“, které na obličej uměly namalovat skutečně cokoli, kdo raději fandil, mohl podpořit své favority na třech pískových kurtech a mezi nimi i naše extraligové volejbalisty s partnerkami.

Turnaj byl rozehrán podle pravidel plážového tenisu ve čtyřech skupinách po třech dvojicích. Hrálo se pouze na jeden set a podle pořadí ve skupinách byly týmy nasazeny do vyřazovacího pavouka. Zde už se hrálo na dva sety a v případě skóre 1:1, rozhodoval tie-break. Nejlépe se pavoukem probojovaly dvojice RODINKA a VEVERKY, které se ve finále utkaly o celkové první místo. Šťastnější nakonec byly Veverky, ale nutno vyzdvihnout i Rodinku, druhé finalisty, resp. finalistky, protože šlo nikoli o smíšený ale o čistě ženský tým! O třetí místo se pak utkali TARBÍCI a dvojice TY KRÁSO. Lépe ze souboje vyšli Tarbíci, ale nadějná mladá dvojice Ty kráso nesla čtvrté místo statečně. Ceny do turnaje věnovala firma DECATHLON a extraligový volejbalový tým Orlů - Kladno volejbal cz,

Celkové pořadí dvojic:

1. Veverky

2. Rodinka

3. Tarbíci

4. Ty kráso

5.- 8.

Kudly

Dycky Kladno

Pohodáři

Pozdní sběr

9. – 12.      

Fazoláci

Tak jo

Kudláková

Lamíci

Věříme, že se všichni dobře pobavili, že si užili boje na písku se sportovním nářadím, na které třeba nejsou zvyklí, doufáme, že nejlepší dvojice potěšily pěkné ceny, ale úplně nejraději jsme využili možnost předat paní ředitelce Hospice svaté Hedviky vybrané startovné i další příspěvky v celkové hodnotě 5.000 Kč. Děkujeme tedy všem hráčům nejen za jejich bojovné výkony, ale zejména za jejich příspěvky.

Pár fotografií najdete jako vždy v naší fotogalerii.


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno