První rozdělovský turnaj v plážovém volejbale!

Konečně! Ve sportovním areálu v Kladně – Rozdělově jste tuto neděli mohli poprvé uvidět volejbalové nadšence, kteří neváhají po míči bezhlavě skočit za jakékoli situace, protože konečně mohli změřit své síly a porovnat dokonalost technických úderů i v beachvolejbale, tedy na písku. Chcete-li znát podrobnosti a výsledky, čtěte celý článek.

Po rozpačité a ještě poměrně chladné sobotě účastníky prvního turnaje v beachvolejbale v neděli ráno přivítalo slunce a modrá obloha bez mráčků. Přesně tak, jak se na plážový volejbal sluší a patří. Na poslední chvíli musely bohužel dva přihlášené páry z turnaje odstoupit, takže do hry se pustilo šest smíšených dvojic. Vzhledem k tomuto počtu jsme zvolili systém „každý s každým“ na dva vítězné sety, aby nikdo neodešel zklamán z nedostatku pohybu. Doufám, že se nám to podařilo. Všechny týmy bojovaly jako o život a nejednou byl vidět i dramatický tie-break. V závěru se radovali z celkového vítězství Tarbíci, kteří v koncovce velmi vyrovnaného tie-breaku využili dvou nevynucených chyb týmu LERA a odnesli si vítězstvím v tomto zápasu celkové první místo. S jedinou porážkou obsadil tým LERA druhé místo a jako třetí na pomyslné bedně stanul tým Pohoda. Hráči na prvních čtyřech místech si odnesli krásné věcné ceny, které do turnaje věnovala firma  Campingaz. Tímto jí velmi děkujeme. Doufám, že vedle Pohody doprovázela všechny dvojice na kurtech i všeobecná pohoda a radost z výkonů při krásném sportu a věřím, že s většinou týmů se uvidíme i příští týden na turnaji mixů v sobotu 4.6.

 

Celkové pořadí týmů turnaje mixů v plážovém volejbale 29.5.2011:

  1. Tarbíci
  2. LERA
  3. Pohoda
  4. Lazaři
  5. Ozíci
  6. Pozdní sběr

 

Zdaleka ne všechny brilantní zákroky v poli a všechny souboje nad vysokou síti se nám podařilo zdokumentovat, ale určitě i přesto nahlédněte do naší fotogalerie.

 

Zároveň také znovu zvu všechny příznivce beachvolejbalu na další turnaj, který se bude konat v sobotu 4.6.2011 opět ve sportovním areálu v Kladně – Rozdělově.

 

Turnaj je určen pro mixy neomezeného věku i výkonnosti. Pro vítěze jsou připraveny věcné ceny!

 

Přihlášky: na e-mail beachkladno@seznam.cz nebo sms na čísla 606 728 427 (Honza) , 602 290 120 (Pavla) – pište název týmu a kontakt (mail, telefon)

Uzávěrka přihlášek: čtvrtek 24:00 hod.

Startovné: 350 Kč na dvojici (členové Klubu Vavřinec 315 Kč), v ceně klobása na grilu nebo jiná mňamka

Zahájení turnaje: 9:00 hod.

Začátek zápasů: 9:15 hod.

Tyto časy mohou být ještě podle počtu přihlášených týmů posunuty, všechny přihlášené bychom v tom případě včas informovali.


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno