Turnaj děvčat v minivolejbale – 29.5.2011

V neděli 29.5.2011 na kurtech Rozdělovského sportovního areálu dostaly příležitost poměřit své síly a blýsknout se před rodiči svými výkony a pokroky i naše nejmenší hráčky. Na antuce bojovalo celkem 14 dívek a bylo vidět, že volejbal je opravdu baví, což muselo potěšit nejen rodiče, ale hlavně i trenérky Hody a Pome. Podrobné informace již hlavní trenérka Irena Pokorná – Hody.

Tuto neděli dne 29.5. jsme zahajovali turnaj i pro naše nejmenší. Turnaje se zúčastnilo 14 děvčat. Byly rozděleny do 6 družstev, 4 družstva po dvou hráčkách a 2 družstva po 3 hráčkách. Hrálo se na třech hřištích, kde si zahrálo každé družstvo s každým, takže všechny odehrály pět zápasů. Všechna děvčata se bojovně snažila vyzkoušet svoje dovednosti pilně naučené v tréninku.

Mohli jsme vidět i první úspěchy ve smečování a horním podání. Rodiče poctivě fandili, fotili a natáčeli první úspěchy svých ratolestí.

 

Celkové pořadí:

1. Míša, Lucka

2. Štěpánka, Mája

3. Majda, Terka K.

 

Další hráčky turnaje:

Maruška, Kačka Brt., Kačka Brej., Terka R., Johanka, Anička R., Adéla, Dáda.

 

Díky krásnému počasí a výborné atmosféře si hráčky i trenérky svůj první turnaj náležitě užily! Přesvědčit se můžete v naší fotogalerii.

 Hody


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno