Sobota plná volejbalu!

Počasí na víkend slibovalo pravý „plážový den“, takže jsme se opět sešli na rozdělovských kurtech na turnaji mixů v beachvolejbale. A protože ženy VK Kladno ten samý den hrály dvě poslední mistrovská utkání krajského přeboru II. třídy, skupiny C, bojovalo se i na antuce. Chcete-li znát podrobnosti a výsledky, čtěte dál a mrkněte i do fotogalerie.

Od rána slunce, azurová obloha, ani stopy po mráčku – co víc by si pořadatel turnaje mohl přát… Snad jen víc týmů, ale vzhledem k tomu, že souběžně probíhal i tradiční turnaj v šestkovém volejbale v Zákolanech, počkáme na další volejbalisty v jiných termínech. Sešli jsme se tedy v podobném složení jako minulý týden a vzhledem k tomu, že se týmy již trochu „oťukaly“ při prvním turnaji, přišla na řadu i pečlivě připravená taktika. Boje byly nemilosrdné a mnohdy se rozhodovalo opravdu až v závěru setů. Bez ztráty jediného setu turnajem prošel tým Lemry, na druhé místo se probojovala Pohoda a jako třetí „na bedně“ stanuli Tarbíci. Energii, kterou hráči nechali na hřišti hravě doplnili u grilu a ti nejlepší si domů opět odnesli věcné ceny od firmy Campingaz.

Celkové pořadí týmů turnaje mixů v plážovém volejbale 4.6.2011:

1. Lemry
  2. Pohoda
  3. Tarbíci
  4. Ozíci
  5. Lazaři

A koho omrzel písek, mohl zafandit ženám VK Kladno, které sehrály na kurtech rozdělovského sportovního areálu dvě poslední mistrovská utkání krajského přeboru II. třídy, skupiny C. Soupeřkami jim byla TJ Sokol Roztoky u Prahy A a ačkoliv předváděly pohledný a bojovný volejbal, podlehly v prvním zápase 0:3. Nechtěly ale sezonu ukončit prohrou, takže do druhého zápasu nastoupily s obrovskou energií a nehodlaly dát svoji kůži lacino. První set ženy VK Kladno soupeřky natolik zaskočily, že skončil 25:17 v jejich prospěch. Potom už se vítězství spravedlivě přelévalo na obě strany, až zápas dospěl do tie-breaku. Zde bohužel chyběl kousek toho štěstíčka a poměrem bodů 16:14 získaly poslední set a tím i vítězství ve druhém zápase soupeřky. Tím pro děvčata skončila letošní herní sezona, kde obsadila celkové sedmé místo a věříme, že pod vedením trenérky Hody se v příští sezoně vyhoupnou zase o nějaké to místo výš. Takže přejeme hodně sportovních úspěchů a doufáme, že je budeme moci přivítat na některém z dalších turnajů na písku.